در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

رسانه نیازمندی های ایران

اعطای نمایندگی سقف کشسان با حاشیه سود 100%

اعطای نمایندگی سقف کشسان با حاشیه سود ۱۰۰%

آگهی رایگان
  • بازار کار و استخدام آماده به کار
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۷/۰۱
  •    تهران تهران
  • 115 بازدید
  • چگونه میتوان نمایندگی دریافت کرد؟ آیا می خواهید یک مسیر جدید را در کسب و کار خود باز کنید؟ آیا می خواهید طیف گسترده و وسیعی از محصولات و لیست خدمات قابل رقابت که با آخرین فناوری و مواد تولید می شوند را در کسب و کار خود ایجاد کنید؟ ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان سقف های کاذب کشسان در خاورمیانه با کیفیت بالا هستیم که از برند های پیشرو و برتر اروپایی استفاده می کنیم. سقف های ما از کیفیت بالا و برند های معروف پی وی سی جهان مانند ALKOR DRAKA فرانسه و RENOLIT آلمان با عرض 1.5 تا 5 متر ساخته شده است. طیف گسترده ای از رنگ ها و سایه ها از پی وی سی (بیش از 150 نوع) در کنار تجربه کارشناسان حرفه ای ما، امکان ساخت و نصب سقف کاذب با هر گونه پیچیدگی و با امکانات تقریبا نامحدودی در طراحی داخلی را می دهد. شرکت LABELL به طور مداوم در حال افزایش طیف وسیعی از محصولات و بهبود تولید و فناوری است. شرکت ما قادر به تولید و پاسخگویی هرگونه سفارش در اندازه های مختلف در کوتاه ترین زمان و بدون افت کیفیت است. مزایایی که شما دریافت می کنید : 1- سود دهی بسیار بالا 2- حداقل هزینه برای شروع یک کسب و کار 3- مشاوره رایگان 4- تبلیغات و پشتیبانی فنی 5- طیف گسترده ای از نقش ها 6- قیمت های رقابتی 7- کوتاه ترین زمان تولید 8- فرایند چاپ روی سقف های کشسان 9- دریافت تمامی گواهینامه های مورد نیاز 10- گارانتی 10 ساله 11- حمل و نقل و تحویل به موقع و مناسب برای شما ما تمام تلاش خود را در راحتی و سود آور بودن کار با نمایندگی ها می کنیم و شما با خیال راحت می توانید روی تجربه و حرفه ما تکیه کنید. ***هم اکنون ظرفیت در شهرهای شیراز و تبریز و بندرعباس و کرمانشاه و قم و زنجان به اتمام رسیده است. و همچنین برای شهرهای اهواز خرم اباد زاهدان بجنورد همدان ایلام شهرکرد ارومیه شرایط ویژه در نظر داریم. اولویت با افرادی است که زودتر اقدام نموده اند.*** جهت دریافت نمایندگی عدد01 را به 09901404006 ارسال نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

چگونه میتوان نمایندگی دریافت کرد؟


آیا می خواهید یک مسیر جدید را در کسب و کار خود باز کنید؟
آیا می خواهید طیف گسترده و وسیعی از محصولات و لیست خدمات قابل رقابت که با آخرین فناوری و مواد تولید می شوند را در کسب و کار خود ایجاد کنید؟


ما یکی از بزرگترین تولید کنندگان سقف های کاذب کشسان در خاورمیانه با کیفیت بالا هستیم که از برند های پیشرو و برتر اروپایی استفاده می کنیم. سقف های ما از کیفیت بالا و برند های معروف پی وی سی جهان مانند ALKOR DRAKA فرانسه و RENOLIT آلمان با عرض 1.5 تا 5 متر ساخته شده است. طیف گسترده ای از رنگ ها و سایه ها از پی وی سی (بیش از 150 نوع) در کنار تجربه کارشناسان حرفه ای ما، امکان ساخت و نصب سقف کاذب با هر گونه پیچیدگی و با امکانات تقریبا نامحدودی در طراحی داخلی را می دهد.

شرکت LABELL به طور مداوم در حال افزایش طیف وسیعی از محصولات و بهبود تولید و فناوری است. شرکت ما قادر به تولید و پاسخگویی هرگونه سفارش در اندازه های مختلف در کوتاه ترین زمان و بدون افت کیفیت است.

مزایایی که شما دریافت می کنید

 

:
1- سود دهی بسیار بالا
2- حداقل هزینه برای شروع یک کسب و کار
3- مشاوره رایگان
4- تبلیغات و پشتیبانی فنی
5- طیف گسترده ای از نقش ها
6- قیمت های رقابتی
7- کوتاه ترین زمان تولید
8- فرایند چاپ روی سقف های کشسان
9- دریافت تمامی گواهینامه های مورد نیاز
10- گارانتی 10 ساله
11- حمل و نقل و تحویل به موقع و مناسب برای شما

ما تمام تلاش خود را در راحتی و سود آور بودن کار با نمایندگی ها می کنیم و شما با خیال راحت می توانید روی تجربه و حرفه ما تکیه کنید.

***هم اکنون ظرفیت در شهرهای شیراز و تبریز و بندرعباس و کرمانشاه و قم و زنجان به اتمام رسیده است.
و همچنین برای شهرهای اهواز خرم اباد زاهدان بجنورد همدان ایلام شهرکرد ارومیه شرایط ویژه در نظر داریم.
اولویت با افرادی است که زودتر اقدام نموده اند.***

جهت دریافت نمایندگی عدد 01 را به 09901404006 ارسال نمایید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید

  ثبت آگهی رایگان