کاربر گرامی سایت میهن نیاز (MihanNiaz.ir)
اطلاعیه مهم(لطفا مطالعه فرمایید"فقط 3 دقیقه" )

همانطور که اطلاع دارید ما برای تمام کاربران عزیز سایت میهن نیاز یک سامانه جامع تبلیغاتی رایگان نیز در نظر گرفته ایم . با این سامانه شما می توانید ارتباط موثری با کاربران /کارمندان / مشتری هایتان داشته باشید. آیا به این فکر کرده اید، اگه مشتریان شما همیشه از شما خدمات بگیرند شما به چه درآمدی خواهید رسید؟ چقدر مشتری داشتید که الان هیچ دسترسی به آنها ندارید؟ چه مشتریان با کیفیتی داشتید که دیگه الان از شما خدمات نمی گیرند؟
 
فقط تصور کنید اگر از روزی که کــارتان را استارت زدید تا به امروز، هر مشتری که به مغازه شما وارد می شد، شماره تلفن همراهش رو داشتید و تو این مدت بصورت اتوماتیک با آنها در ارتباط بودید، مناسبت های خاص را تبریک و یا تسلیت می گفتید و یا تاریخ تولدشان را تبریک می گفتید، الان وضعیت کسب و کارتان به چه صورت بود؟ چند هزار شماره تلفن مشتری داشتید که می توانستید اگر خدمات جدیدی به کارتان اضافه می شد و یا آدرستان تغییر می کرد خیلی سریع به آنها اطلاع رسانی می کردید؟

تمام برندهای معتبر و معروف دنیا با همین روش کم هزینه و ساده مشتریان خود را راضی نگه می دارند چون آنها اعتقاد دارند پیدا کردن مشتری جدید برایشان خیلی پر هزینه تر می باشد. اگه شما تشریف ببرید از فروشگاه های بزرگ خرید انجام دهید، می بینید که یک فرم به شما می دهند که شما اطلاعات شخصی خود را از قبیل شماره تلفن همراه و ثابت و تاریخ تولد رو پر می کنید. از اون روز به بعد کلیه ی مناسبت ها برایتان تبریک و تسلیت ارسال می شود مخصوصاً تاریخ تولدتان.

شاید در سال 5000 تومن برای این خدمات هزینه شود ولی همان پیامک های ارزان و به ظاهر ساده، ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما رو همیشه با نام و برندشان زنده نگه می دارد.

 

آیا مایل هستید بدون پرداخت هزینه ، امکاناتی برایتان فراهم گردد تا بتوانید طی سالیان آینده، مشتریان خود را حفظ کرده تا درآمدتان چندین برابر گردد؟ کافیست از طریق لینک زیر ثبت نام نمایید!!

»» ثبت نام رایگان ««
http://sms.nosms.ir/register.jspd

ثبت نام کاملا رایگان بوده و شما فقط هزینه ارسال ها را می پردازید.

 
پس از ثبت نام و ثبت تدریجی اطلاعات ، سامانه با توجه به تنظیمات شما شروع بکار می کند. یعنی شما می توانید به سیستم دستور دهید اعیاد و مناسبت های خاص به صورت اتومات برای مشتریان شما پیامک ارسال نماید.
 

با سامانه نوآوران شما می تونید تبلیغات گسترده بر اساس کد پستی، منطقه، مشاغل و ... داشته باشید. در ضمن کلیه هزینه های پیامک های نرسیده به حساب شما عودت می گردد.

 

برخی امکانات سامانه تبلیغاتی نوآوران

✅ارسال به تمام شماره های فعال ایرانسل و همراه اول
✅ارسال براساس جنسیت
✅ارسال براساس مشاغل
✅ارسال بصورت منطقه ای
✅ارسال ازآنتن های ایرانسل
✅ارسال زمان دار
✅ارسال براساس شهر،منطقه،کدپستی
✅ارسال کارت ویزیت
✅نوبت دهی
✅منشی
✅اقساط